PRZED PRZYJAZDEM

 

Wymagamy dostarczenia książeczki zdrowia lub paszportu z aktualnymi wpisami o szczepieniu przeciwko wściekliźnie oraz chorobom zakaźnym.

 

W TROSCE O ZDROWIE NASZYCH GOŚCI, DO HOTELU PRZYJMUJEMY PSY I KOTY Z AKTUALNYMI SZCZEPIENIAMI, ODROBACZONE I ZABEZPIECZONE PRZECIWKO PASOŻYTOM ZEWNĘTRZNYM.

 

Psy muszą być absolutnie zdrowe klinicznie! Ze względu na bezpieczeństwo pozostałych gości nie przyjmujemy psów agresywnych oraz suk w okresie cieczki. Przy opcji "bez wyżywienia" należy dostarczyć karmę na każdy dzień pobytu pupila w hoteli. Obowiązkowemu ochronnemu szczepieniu przeciwko wściekliźnie, zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia zwierząt oraz zwalczaniu chorób zakaźnych zwierząt  podlegają psy powyżej 3. miesiąca życia. Posiadacze psów są obowiązani zaszczepić psy przeciwko wściekliźnie w terminie 30 dni od dnia ukończenia przez psa 3. miesiąca życia, a następnie nie rzadziej niż co 12 miesięcy od dnia ostatniego szczepienia. Szczepień psów przeciwko wściekliźnie dokonują lekarze weterynarii świadczący usługi weterynaryjne w ramach działalności zakładu leczniczego dla zwierząt. Po przeprowadzeniu szczepienia posiadaczowi psa wydaje się zaświadczenie lub dokonuje się wpisu w książeczce zdrowia.

 

Koty muszą być absolutnie zdrowe klinicznie! Opiekun kota, który nie okaże dowodu szczepienia nie będzie mógł pozostawić swojego pupila w naszej placówce. Przy opcji "bez wyżywienia" należy dostarczyć karmę każdy dzień pobytu pupila w hotelu.

 

Przy małych zwierzętach właściciel zobowiązany jest dostarczyć zwierzę wraz z ekwipunkiem (terrarium, klatka, akwarium) i podawanym pokarmem.

 
 

Pies powinien być wyposażony w:

- karmę (przy opcji "bez wyżywienia")

- obrożę + smycz

- mile widziany jest kocyk mający zapach domu

- ulubione zabawki

- lekarstwa (jeśli takowe otrzymuje)

- książeczkę zdrowia lub paszport

 
 

W naszym hotelu stosujemy różne karmy, najczęściej są to:

 
     
     
 
 

Copyright © Hotel dla zwierząt Minimolos