PRZED PRZYJAZDEM

 

Ze względu na bezpieczeństwo pozostałych gości nie przyjmujemy psów agresywnych oraz suk w okresie cieczki. Przy opcji "bez wyżywienia" należy dostarczyć karmę na każdy dzień pobytu pupila w hoteli. Obowiązkowemu ochronnemu szczepieniu przeciwko wściekliźnie, zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia zwierząt oraz zwalczaniu chorób zakaźnych zwierząt  podlegają psy powyżej 3. miesiąca życia. Posiadacze psów są obowiązani zaszczepić psy przeciwko wściekliźnie w terminie 30 dni od dnia ukończenia przez psa 3. miesiąca życia, a następnie nie rzadziej niż co 12 miesięcy od dnia ostatniego szczepienia. Szczepień psów przeciwko wściekliźnie dokonują lekarze weterynarii świadczący usługi weterynaryjne w ramach działalności zakładu leczniczego dla zwierząt. Po przeprowadzeniu szczepienia posiadaczowi psa wydaje się zaświadczenie lub dokonuje się wpisu w książeczce zdrowia.

 

Wymagamy dostarczenia książeczki zdrowia lub paszportu z aktualnym wpisem o szczepieniu przeciwko wściekliźnie. Przy opcji "bez wyżywienia" należy dostarczyć karmę na każdy dzień pobytu pupila w hotelu. Przy małych zwierzętach właściciel zobowiązany jest dostarczyć zwierzę wraz z ekwipunkiem (terrarium, klatka, akwarium) i podawanym pokarmem.

 
 

Pies powinien być wyposażony w karmę (przy opcji "bez wyżywienia"), obrożę lub szelki, smycz, mile widziany jest kocyk mający zapach domu, ulubione zabawki, lekarstwa (jeśli takowe otrzymuje), książeczkę zdrowia lub paszport

 
 

W naszym hotelu stosujemy różne karmy dla psów i kotów, najczęściej są to:

 
 
PUPPY
100% bez zbóż, karma z kurczakiem, zielonym groszkiem i ziemniakami dla szczeniąt
ADULT SMALL & MEDIUM
100% bez zbóż, karma z kurczakiem, zielonym groszkiem i ziemniakami dla psów dorosłych ras średnich i małych
ADULT LAMB, PEAS & POTATO
100% bez zbóż, karma z jagnięciną, ziemniakami i zielonym groszkiem dla psów dorosłych
     
karma dla dorosłych kotów, różne smaki karma dla dorosłych kotów, różne smaki karma dla dorosłych kotów, różne smaki
 
 

Copyright © Hotel dla zwierząt Minimolos